معرفی فروشگاه iranait

بزرگترین فروشگاه اینترنتی کنسول بازی با برند  iranait تابستان سال 1398 افتتاح شد . در این فروشگاه می‌توانید نسبت به خرید PS4،خرید ps5، خرید بازی ،مقایسه قیمت PS4، قیمت ps5، خرید بازی PS4، خرید بازی ps5، خرید Xbox One و نینتندو سوئیچ و لوازم جانبی PS5، لوازم جانبی ps4، لوازم جانبی Xbox One اقدام کنید.

از آنجا که مدیران شرکت با دودهه تجربه در حوزه صوتی و تصویری ازجمله کنسول های ویدیویی و حوزه بازرگانی خارجی افتخار خدمت رسانی در قالب برندهای تجاری سونی پلی استیشن، مایکروسافت ایکس باکس، نینتندوسوییچ و… را داشتند و این تجربیات منجر به خلق برند iranait شد.
با اطمینان از اصل بودن کالاها و مجوزهای فروشگاه iranait از ارگان‌های معتبر، نسبت به خرید کنسول بازی و انواع لواز جانبی اقدام کنید.
فروشگاه iranait تمامی کنسول‌های بازی را با ضمانت اصالت کالا و یک هفته ضمانت قیمت به‌فروش می‌رساند و دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت و معدن تجارت و مجوز رسمی بنیاد ملی بازی های رایانه ای از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.
همچنین تمامی فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
ضمن سپاس از همراهی شما عزیزان بخصوص سفیران ارزشمند ما نمایندگان بزرگوار ما در سرتاسر ایران منتظر خبرهای جدید و شگفتانه های ما مسابقه بزرگ ما با جوایز ارزنده باشید.